Yabancı Damat - Niko Bıçaklanıyor (87. Bölüm)Niko Bıçaklanıyor (87. Bölüm)

Nikonun bıçaklandığı haberi hem Nikonun hem de Nazlıların evine bomba gibi düşüyor.Niko, Nazlıyla buluşmak için, yıllar önce tanıştıkları kafeteryada bekler. Ama Nazlı yerine Zeynep gelir ve Nazlının görüşmek istemediğini söyler. Niko perişan olur. Günü Ege ile birlikte geçirir. Egeyi bırakmak üzere Zeynepin evine gittiğinde Nazlı ile karşılaşır.

Aysel ve Nazire klip çekimi için stüdyoya giderler. Ama Ruşen ve Kadir stüdyoyu basınca ortalık karışır. Ruşen ve Kadir, Nazire ile Ayselden bunun hesabını sormaya kararlıdır. Ancak Ayselin başı dönmeye başlar, herkes hamile olduğunu düşünür. Bütün aile çok sevinçlidir.

Mustafa Can, öğretmenlerine babasının ölümcül hasta olduğunu söyledikten sonra, onun bu durumuna üzülen öğretmenleri notlarını düzeltirler. Mustafa Can da bu durumu kullanarak hem evdekileri kandırır, hem de karne hediyeleri ister.Nazlı ve Nikonun barışacağını düşünen aileleri, ayrılık haberlerini alınca çok üzülürler.Muharrem ve Celayir, Berraka deneme filmi çekerler. Celayir de filmde oynar ve samimi sahnelerde coşar. Açık saçık bir film olur. Berrak kaseti Muharremin ofisinden çalar. Amacı kaseti Rabiaya göstereceğini söyleyerek Celayirden para istemektir.

Bu arada televizyondan alınan kötü bir haberle herkes İstanbulda toplanır. Haberin başlığı

 

Reklam