Adını Feriha Koydum

Adını Feriha Koydum
  • Yayın Yılı : 2011
  • Produksiyon Şirketi : MEDYAPIM


Show TV ekranlarında başlayacak olan Med yapım imzalı "Adını Feriha Koydum" isimli dizi izleyicileri yeni bir hayat serüveni içerisine sokacak. Seçkin oyuncu kadrosu içerisinde; Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez, Melih Selçuk, Çağatay Ulusoy, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Yusuf Akgün, Eray Özbal, Feyza Civelek, Gökçe Uzuner, Gülşah Fırıncıoğlu, Kaan Olcay, Ahu Sungur da yer almakta.

Yayınlanacağı tarihten itibaren hayatın içerisinden bir dizi haline gelecek olan "Adını Feriha Koydum", yıldızı parlayan ve ekranlarda güzelliğiyle adından söz ettiren dizinin 'Feriha'sı Hazal Kaya ile seyirci karşısına çıkacak. Fakir bir ailenin hayat imtihanının anlatıldığı dizide, iki hayat arasında sıkışıp kalan 'Feriha' hayalleriyle ve arzularıyla izleyiciyi bambaşka bir hayatın içerisine sokacak.

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor. Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha'nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılacak. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

 

Reklam